Kadıköy Semtin Köftecisi

Hakkımızda

Kadıköy Semtin Köftecisi, konusunda uzman olan üç arkadaşın kendi muhitlerinde bir köfteci dükkanı açma düşüncesinin hayata geçirilmesi ile hayat buldu…

Bizim Hikayemiz

Uzun bir Arge çalışmaları neticesinde içinde hiçbir baharatın bulunmadığı ve sadece yörede yetişen hayvanların kullanıldığı ve sadece tuz ve soğan ile tatlandırılan bir köfte çeşidi olan İnegöl Köftesinde karar kılındı.

Köftemiz 120 yıllık bir förmül ile hazırlanmakta ve sadece İnegöl merkez, Domaniç, Yenişehir ve Balıkesir yöresinde faaliyet gösteren çiftliklerden temin edilmektedir.

Köftemizin içinde kesinlikle kimyasal koruyucular kullanılmamaktadır. Köfte karışımımızda %80 dana %20 kuzu eti bulunmaktadır. Öncelikle güvenilir gıda normlarına uygun olarak dizayn ettiğimiz mutfağımıza, sudan topraktan ve çevresel nedenlerle geçen hiçbir organizma ve kimyasal gübre atığı ile kimyasal ilaç girmemektedir.

35 Senelik Serüven

35 senedir deneyimli kadromuzla gıda sektöründeyiz...

Gıda sektöründe 35 sene hizmet veren bireyler olarak bu yola çıkarken aklımızdaki tek şey para kazanmak değildi, biz insanların güvenle karınlarını doyurmalıyız, ürünlerimiz her zaman TAZE olmalı, TEMİZ olmalı ve LEZİZ tadıyla Türk damak tadına hitap etmeli diye düşündük ve bunu başararak yolumuza devam etmeye odaklandık. Köfte yanında Süzme mercimek başta olmak üzere çorba çeşitlerimiz, Sade ve tahinli olmak üzere Piyazımıız ve tatlı olarak Fırın sütlaç, Sütlü Kadayıf ve Semtin Peynir Tatlısı ile misafirlerimize hafta içi ve hafta sonu her gün saat 09.00 – 21.00 saatleri arasında hizmet vermekten huzur ve mutluluk duymaktayız. Bu Lezzeti Kaçırmayın!

Kadıköy Semtin Köftecisi